Producenci
DELL LATITUDE 7340 2w1 i5-1345U 32GB 256GB SSD 13" WQXGA(dotyk) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Model procesora | i5-1345U |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z tyłu) | 1,77 cm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Głębokość produktu | 213 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,64 cm |
| Szerokość produktu | 299 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ HD | WQXGA |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Producent głośników | Waves |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Kabel zasilający | Nie |
Gwarancja 6 miesięcy