Producenci
DELL LATITUDE 7390 2in1 i7-8650U 16GB 512GB SSD 13,3" FHD(dotyk) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Producent procesora | Intel |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Cache procesora | 8 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 1,9 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Liczba wątków | 8 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-8650U |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 Mhz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Nazwa koloru | Black |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 207,9 mm |
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
| Waga produktu | 1,17 kg |
| Wysokość (z przodu) | 1,63 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,69 cm |
| Ochrona | |
| Typ gniazda zamka kabla | Szlachetny |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS Użytkownik |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 867 Mbit/s |
| Model kontrolera WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ ekranu | TFT |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Producent głośników | Waves |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Bateria | |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Specyficzne cechy | Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku |