Producenci
DELL LATITUDE 7390 i5-8350U 16GB 512GB SSD 13,3" FHD(dotyk) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | BGA 1356 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-8350U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 8 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 207,9 mm |
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,69 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,63 cm |
| Waga produktu | 1,17 kg |
| Ochrona | |
| Rodzaj ochrony hasłem | Użytkownik BIOS |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Szlachetny |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 867 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | TFT |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Producent głośników | Waves |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawisze Windows | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Gwarancja 6 miesięcy