Producenci
DELL LATITUDE 7400 i5-8365U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,1 GHz |
| Cache procesora | 6 MB |
| Liczba wątków | 8 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Model procesora | i5-8365U |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 199,9 mm |
| Waga produktu | 1,36 kg |
| Wysokość (z przodu) | 8,53 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,49 cm |
| Szerokość produktu | 319,8 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 6 miesięcy