Producenci
DELL LATITUDE 7400 i5-8365U 8GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,1 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i5-8365U |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,36 kg |
| Wysokość (z przodu) | 8,53 mm |
| Szerokość produktu | 319,8 mm |
| Głębokość produktu | 199,9 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,49 cm |
| Ochrona | |
| Typ gniazda zamka kabla | Szlachetny |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3254 |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD microSDHC |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 2 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawisze Windows | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
Gwarancja 6 miesięcy