Producenci
DELL LATITUDE 7400 i7-8665U 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | BGA 1528 |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i7-8665U |
| Taktowanie procesora | 1,9 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 199,9 mm |
| Wysokość (z przodu) | 8,53 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,49 cm |
| Waga produktu | 1,36 kg |
| Szerokość produktu | 319,8 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3254 |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Klawiatura | |
| Klawisze Windows | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Klawiatura US QWERTY |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 6 miesięcy