Producenci
DELL LATITUDE 7410 i5-10310U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Liczba wątków | 8 |
| Model procesora | i5-10310U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,33 kg |
| Szerokość produktu | 321,4 mm |
| Głębokość produktu | 208,7 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,93 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,81 cm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3254 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Zasilanie USB | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
Gwarancja 6 miesięcy