Producenci
DELL LATITUDE 7410 i5-10310U 16GB 512GB SSD 14" FHD(dotyk) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | i5-10310U |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Cache procesora | 6 MB |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 8 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Gniazdo procesora | BGA 1528 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 208,7 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,93 cm |
| Szerokość produktu | 321,4 mm |
| Waga produktu | 1,33 kg |
| Wysokość (z przodu) | 1,81 cm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Układ audio | Realtek ALC3254 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Zasilanie USB | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Klawiatura QWERTY Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki System jest preinstalowany na dysku Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 6 miesięcy