Producenci
DELL LATITUDE 7410 i7-10610U 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,9 GHz |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i7-10610U |
| Cache procesora | 8 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z przodu) | 1,81 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,93 cm |
| Waga produktu | 1,33 kg |
| Głębokość produktu | 208,7 mm |
| Szerokość produktu | 321,4 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3254 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Klawiatura US QWERTY Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Grade A- |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
Gwarancja 6 miesięcy