Producenci
DELL LATITUDE 7420 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD(dotyk) (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Producent procesora | Intel |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-1145G7 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 321,4 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,89 cm |
| Waga produktu | 1,22 kg |
| Wysokość (z przodu) | 1,73 cm |
| Głębokość produktu | 208,7 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 ac 802.11g 802.11n 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | TFT-LCD |
| Ekran matowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Układ audio | Realtek ALC3281-CG |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Klawiatura US QWERTY |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
Gwarancja 6 miesięcy