Producenci
DELL LATITUDE 7430 2w1 i5-1235U 16GB 256GB SSD 14" FHD(dotyk) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-1245U |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,3 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,4 GHz |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie ładowania USB | 9 5 20 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd ładowania USB | 3.25 A |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,35 kg |
| Szerokość produktu | 321,4 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,71 cm |
| Głębokość produktu | 208,7 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,89 cm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2400 Mbit/s |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | WVA |
| Ekran matowy | Tak |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3281-CG |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| PowerShare | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 15,2 V |
| Waga baterii/akumulatora | 240 g |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Pojemność baterii | 58 Wh |
| Czas ładowania | 3 h |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
Gwarancja 6 miesięcy