Producenci
DELL LATITUDE 7430 i7-1270p 32GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | i7-1270P |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Cache procesora | 18 MB |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Wysokość (z tyłu) | 1,8 cm |
| Szerokość produktu | 321,4 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,69 cm |
| Głębokość produktu | 208,7 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | WVA |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3281-CG |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Kabel zasilający | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 6 miesięcy