Producenci
DELL LATITUDE 7480 i5-6300U 16GB 256GB SSD 14" FHD(dotyk) Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 6th gen Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Gniazdo procesora | LGA 1356 (Socket B2) |
| Cache procesora | 3 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 4 |
| Model procesora | i5-6300U |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Seria procesora | Intel® Core ™ i5-6300 Seria Mobile |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3 GHz |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Nazwa kodowa procesora | Skylake |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 520 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 Mhz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Notebook |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z tyłu) | 1,84 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,16 cm |
| Waga produktu | 1,36 kg |
| Głębokość produktu | 220,9 mm |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Szlachetny |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wyświetlacz | |
| Podwójny ekran | Nie |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Układ audio | Realtek ALC3246 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Złącze dokowania | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Kamera | |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1280 x 720 px |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawisze Windows | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 6 miesięcy