Producenci
DELL LATITUDE 7480 i5-7300U 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Liczba wątków | 4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 szóstej generacji |
| Model procesora | i5-7300U |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 3 MB |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 520 |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 20,8 mm |
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Głębokość produktu | 220,9 mm |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Ochrona | |
| Typ gniazda zamka kabla | Szlachetny |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3246 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port DVI | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawisze Windows | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Segmentowe tagowanie Intel® | Small Business |
| Cechy szczególne | Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
Gwarancja 6 miesięcy