Producenci
DELL LATITUDE 7480 i7-6600U 8GB 256GB SSD 14" FHD Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 szósta generacji |
| Model procesora | i7-6600U |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 4 MB |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 520 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 220,9 mm |
| Wysokość produktu | 20,8 mm |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Szlachetny |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Format obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3246 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port DVI | Nie |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Kabel zasilający | Nie |
| Segmentowe tagowanie Intel® | Small Business |
Gwarancja 6 miesięcy