Producenci
DELL LATITUDE 7490 i5-7300U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Liczba wątków | 4 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Model procesora | i5-7300U |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Cache procesora | 3 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 620 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,34 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 90 - 264 V |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 47/63 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,51 kg |
| Szerokość produktu | 334 mm |
| Głębokość produktu | 232 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,94 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,72 cm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -51 - 71 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Typ matrycy | WLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3235 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Złącze dokowania | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 55 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek System jest preinstalowany na dysku Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 6 miesięcy