Producenci
DELL LATITUDE 7490 i5-8350U 16GB 512GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Model procesora | i5-8350U |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 334 mm |
| Głębokość produktu | 232 mm |
| Waga produktu | 1,51 kg |
| Wysokość (z tyłu) | 1,94 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,72 cm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | WLED |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Układ audio | Realtek ALC3235 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Klawiatura US QWERTY Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 6 miesięcy