Producenci
DELL LATITUDE 7490 i7-8650U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Taktowanie procesora | 1,9 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | i7-8650U |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Liczba wątków | 8 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 90 - 264 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 47/63 Hz |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,34 A |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,51 kg |
| Wysokość (z przodu) | 1,72 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,94 cm |
| Głębokość produktu | 232 mm |
| Szerokość produktu | 334 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -51 - 71 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ matrycy | WLED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3235 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Złącze dokowania | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Pojemność baterii | 55 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 6 miesięcy