Producenci
DELL LATITUDE E7480 i7-7600U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,9 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 siódmej generacji |
| Liczba wątków | 4 |
| Taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Cache procesora | 4 MB |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Model procesora | i7-7600U |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 15 W |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | BGA 1356 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 620 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Notebook |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Głębokość produktu | 220,9 mm |
| Wysokość produktu | 20,8 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Szlachetny |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Format obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3246 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Segmentowe tagowanie Intel® | Small Business |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek System jest preinstalowany na dysku Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |