Producenci
DELL Memory Upgrade 16GB 1RX8 DDR5 SODIMM 5600 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Ranking pamięci | 1 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
Gwarancja 24 miesiące