Producenci
DELL Memory Upgrade - 8GB - 1RX8 DDR4 UDIMM 3200MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pozostałe funkcje | |
| Organizacja chipów | 1Rx8 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |