Producenci
DELL OptiPlex 3000 i3-12100 16GB 512GB SSD SFF Win11pro Open Box
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i3-12100 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obudowa | SFF |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 180 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 90 - 264 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 47 - 63 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,03 kg |
| Głębokość produktu | 292,8 mm |
| Szerokość produktu | 92,7 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Typ produktu | PC |
| Układ płyty głównej | Intel B660 |
| Układ audio | Realtek ALC3246-CG |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Mysz jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Nie |
| Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość złączy SATA III | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Open Box System jest preinstalowany na dysku Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wewnętrznymi komponentami komputera, mogą one być potencjalnie szkodliwe lub drażniące. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, należy je utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Przed rozpoczęciem pracy z produktem, upewnij się, że wszystkie połączenia elektryczne są prawidłowo wykonane, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy