Producenci
DELL OptiPlex 3010 i5-3470 8GB 256GB SSD DVD SFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 77 W |
| Proces litograficzny | 22 nm |
| Liczba wątków | 4 |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Cache procesora | 6 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Model procesora | i5-3470 |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 2500 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR3-SDRAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Moc | |
| Zasilanie | 240 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 93 mm |
| Wysokość produktu | 312 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność przechowywania | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 8 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Specyficzne cechy | Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku |