Producenci
DELL OptiPlex 3020 i5-4570 8GB 256GB SSD DVD SFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Proces litograficzny | 22 nm |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 84 W |
| Model procesora | i5-4570 |
| Liczba wątków | 4 |
| Gniazdo procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 4600 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Cechy szczególne | Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 6 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |