Producenci
DELL OptiPlex 3040 i3-6100 8GB 256SSD DVD TOWER Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Liczba wątków | 4 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Model procesora | i3-6100 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 szósta generacji |
| Seria procesora | Intel Core i3-6100 series |
| Taktowanie procesora | 3,7 GHz |
| Cache procesora | 3 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 Mhz |
| Typ pamięci RAM | DDR3L-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Obudowa | Tower |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | HDD BIOS Supervisor Użytkownik |
| Typ produktu | PC |
| Układ audio | Realtek ALC3234 |
| Układ płyty głównej | Intel® H110 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Certyfikaty | |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | DVD |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Segmentowe tagowanie Intel® | Small Business |