Producenci
DELL OptiPlex 3040 i5-6500T 8GB 240GB SSD mUSFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 6 MB |
| Liczba wątków | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,1 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Model procesora | i5-6500T |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność przechowywania | 240 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Specyficzne cechy | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL |