Producenci
DELL OptiPlex 3050 i5-7500 16GB 256GB SSD SFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | i5-7500 |
| Taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 4 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 siódmej generacji |
| Cache procesora | 6 MB |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 630 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | SFF |
| Przeznaczenie | Pionowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,14 kg |
| Wysokość produktu | 290,1 mm |
| Głębokość produktu | 292,1 mm |
| Szerokość produktu | 92,7 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, należy je utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Przed rozpoczęciem pracy z produktem, upewnij się, że wszystkie połączenia elektryczne są prawidłowo wykonane, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Unikaj kontaktu z wewnętrznymi komponentami komputera, mogą one być potencjalnie szkodliwe lub drażniące. |
Gwarancja 6 miesięcy