Producenci
DELL OptiPlex 3050 i5-7500 8GB 240GB SSD TOWER Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Liczba wątków | 4 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 6 MB |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Model procesora | i5-7500 |
| Generacja procesora | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 630 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 Mhz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Kensington Lock | Tak |
| Obudowa | Mini Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Przeznaczenie | Pionowy |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 47/63 Hz |
| Zasilanie | 240 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 90 - 264 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,93 kg |
| Głębokość produktu | 274,3 mm |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Wysokość produktu | 350,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ produktu | PC |
| Układ audio | Realtek ALC3234 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS Użytkownik |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 240 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |