Producenci
DELL OptiPlex 3050 i7-7700 16GB 256GB SSD SFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | i7-7700 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Liczba wątków | 8 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 8 MB |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 siódmej generacji |
| Taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 630 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Pionowy |
| Kensington Lock | Tak |
| Obudowa | SFF |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 92,7 mm |
| Wysokość produktu | 290,1 mm |
| Głębokość produktu | 292,1 mm |
| Waga produktu | 5,14 kg |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Przewody | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Certyfikaty | |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |