Producenci
DELL OptiPlex 3050M i5-6500T 8GB 256GB SSD microSFF Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Model procesora | i5-6500T |
| Liczba wątków | 4 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,1 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | microSFF |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,17 kg |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku |