Producenci
DELL OptiPlex 3080 Micro i5-10500T 16GB 1TB SSD micro SFF Win11pro UŻYWANY BOX DELL-a
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | i5-10500T |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | microSFF |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie | 65 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,16 kg |
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel B460 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3246 |
| Typ produktu | Mini PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Zapakowany w BOX DELLA System jest preinstalowany na dysku Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wewnętrznymi komponentami komputera, mogą one być potencjalnie szkodliwe lub drażniące. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, należy je utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Przed rozpoczęciem pracy z produktem, upewnij się, że wszystkie połączenia elektryczne są prawidłowo wykonane, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Gwarancja 6 miesięcy