Producenci
DELL OptiPlex 3080 Tiny i3-10300T 8GB 256GB SSD mSFF Win11pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 25 W |
| Producent procesora | Intel |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Model procesora | i3-10300T |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,9 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Konstrukcja | |
| Okienko | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Obudowa | microSFF |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 65 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Waga produktu | 1,16 kg |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ produktu | Mini PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Procesor | Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Pentium® |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel B460 |
| Układ audio | Realtek ALC3246 |
| Zawartość opakowania | |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku |