Producenci
DELL OptiPlex 5040 i5-6500 16GB 256GB SSD DVD SFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM DDR3L-SDRAM |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba wątków | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 1600 1866 1333 2133 |
| Nazwa kodowa procesora | Skylake |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Model procesora | i5-6500 |
| Typ magistrali | DMI3 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Cache procesora | 6 MB |
| Liczba procesorów | 1 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 34,1 GB/s |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Tcase | 71 °C |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 64 GB |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Szerokość produktu | 292 mm |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 93 mm |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | DVD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDMI | Tak |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL |
Gwarancja 6 miesięcy