Producenci
DELL OptiPlex 5040 i5-6500 16GB 256GB SSD DVD TOWER Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków | 4 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Model procesora | i5-6500 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L-SDRAM |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Konstrukcja | |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | Tower |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Moc | |
| Zasilanie | 240 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8 kg |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 274 mm |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 2 |
| Sloty PCI | 1 |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x4 slots | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | DVD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Segmentowe tagowanie Intel® | Small Business |
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku |