Producenci
DELL OptiPlex 5040 i7-6700 8GB 256GB SSD DVDRW SFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 8 MB |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 szósta generacji |
| Model procesora | i7-6700 |
| Taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Układ pamięci | 2 x 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,48 kg |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 92,6 mm |
| Wysokość produktu | 292 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WWAN | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Klawiatura | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem pracy z produktem, upewnij się, że wszystkie połączenia elektryczne są prawidłowo wykonane, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, należy je utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Unikaj kontaktu z wewnętrznymi komponentami komputera, mogą one być potencjalnie szkodliwe lub drażniące. |
Gwarancja 6 miesięcy