Producenci
DELL OptiPlex 5070 Tiny i5-9500T 16GB 256GB SSD Win11pro (BT + WiFi) BOX DELL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 9th gen Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,7 GHz |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Liczba wątków | 6 |
| Cache procesora | 9 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | i5-9500T |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obudowa | Tiny |
| Moc | |
| Zasilanie | 90 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,18 kg |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Sieć | |
| Model kontrolera WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel Q370 |
| Typ produktu | Mini PC |
| Zawartość opakowania | |
| Mysz jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Nie |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Ubuntu Linux |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Wyjście liniowe | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 2 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Mikrofon | Nie |
| Port DVI | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Komputer w orygnalnm boxe DELLA - jedynie rozpakowany Fabryczny Windows 11 Pro 64bit dla komputerów DELL |
Gwarancja 6 miesięcy