Producenci
DELL OptiPlex 5080 Micro i5-10500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Model procesora | i5-10500T |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba wątków | 12 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kensington Lock | Tak |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | MFF |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,38 kg |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Głębokość opakowania | 238 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,91 kg |
| Szerokość opakowania | 498 mm |
| Wysokość opakowania | 133 mm |
| Głębokość produktu | 178,6 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ produktu | Mini PC |
| Układ audio | Realtek ALC3246 |
| Układ płyty głównej | Intel Q470 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Nie |
| Mysz jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
Gwarancja 6 miesięcy