Producenci
DELL OptiPlex 7010 i5-3470S 8GB 240GB SSD DVD USFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wskaźnik magistrali systemowej | 5 GT/s |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Proces litograficzny | 22 nm |
| Producent procesora | Intel |
| Parytet FSB | Nie |
| Liczba wątków | 4 |
| Seria procesora | Intel Core i5-3400 Desktop series |
| Gniazdo procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Cache procesora | 6 MB |
| Model procesora | i5-3470S |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 2500 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR3-SDRAM |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | USFF |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Moc | |
| Zasilanie | 235 W |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| System dźwięku | HD |
| Typ produktu | PC |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel® Q77 Express |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | DVD |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 240 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 6 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR RoHS |