Producenci
DELL OptiPlex 7040M i3-6100T 8GB 240GB SSD USFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Seria procesora | Intel Core i3-6100 series |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Model procesora | i3-6100T |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Liczba wątków | 4 |
| Cache procesora | 3 MB |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 Scalony |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zabezpieczenia | Kensington Lock |
| Obudowa | MFF |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,28 kg |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 176 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Wi-Fi | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 240 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL |