Producenci
DELL OptiPlex 7050 Micro i5-7500T 16GB 256GB SSD mSFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba wątków | 4 |
| Model procesora | i5-7500T |
| Taktowanie procesora | 2,7 GHz |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,17 kg |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| WWAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem pracy z produktem, upewnij się, że wszystkie połączenia elektryczne są prawidłowo wykonane, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Unikaj kontaktu z wewnętrznymi komponentami komputera, mogą one być potencjalnie szkodliwe lub drażniące. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, należy je utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 6 miesięcy