Producenci
DELL OptiPlex 7060 micro i5-8500T 8GB 256GB SSD micro SFF Win10pro UŻYWANY + zasilacz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Cache procesora | 9 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków | 6 |
| Model procesora | i5-8500T |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | microSFF |
| Moc | |
| Zasilanie | 200 W |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wydajność | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ produktu | PC |
| Układ audio | Realtek ALC3234 |
| Rodzaj ochrony hasłem | Użytkownik BIOS Supervisor |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| PCI Express x4 slots | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, należy je utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Unikaj kontaktu z wewnętrznymi komponentami komputera, mogą one być potencjalnie szkodliwe lub drażniące. Przed rozpoczęciem pracy z produktem, upewnij się, że wszystkie połączenia elektryczne są prawidłowo wykonane, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Gwarancja 6 miesięcy