Producenci
DELL OptiPlex 7070 i5-9600 16GB 256GB SSD DVD SFF Win11pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 9th gen Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 9 MB |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Taktowanie procesora | 3,1 GHz |
| Liczba wątków | 6 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Model procesora | i5-9600 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Objętość | 7,8 l |
| Obudowa | SFF |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Zasilanie | 200 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 394 mm |
| Szerokość opakowania | 487 mm |
| Głębokość produktu | 292 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Wysokość opakowania | 264 mm |
| Szerokość produktu | 92,6 mm |
| Waga produktu | 5,26 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,33 kg |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel Q370 |
| Układ audio | Realtek ALC3234 |
| Zawartość opakowania | |
| Mysz jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Nie |
| Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Nie |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x4 slots | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | DVD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Mikrofon | Nie |
| Port DVI | Nie |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku |