Producenci
DELL OptiPlex 7080 Micro i5-10500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 dziesiątej generacji |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba wątków | 12 |
| Model procesora | i5-10500T |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Konstrukcja | |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | microSFF |
| Moc | |
| Zasilanie | 65 W |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Jest zasilacz – brak kabla zasilającego Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, należy je utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Unikaj kontaktu z wewnętrznymi komponentami komputera, mogą one być potencjalnie szkodliwe lub drażniące. Przed rozpoczęciem pracy z produktem, upewnij się, że wszystkie połączenia elektryczne są prawidłowo wykonane, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Gwarancja 6 miesięcy