Producenci
DELL OptiPlex 9020m i5-4570T 8GB 240GB SSD USFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Cache procesora | 4 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Model procesora | i5-4570T |
| Częstotliwość technologii Intel® Turbo Boost 2.0 | 3,6 GHz |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 4600 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | microSFF |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Segmentowe tagowanie Intel® | Small Business |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000 Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 240 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB | 6 |
| Pozostałe funkcje | |
| Specyficzne cechy | Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku |