Producenci
DELL PowerEdge T560 serwer 480 GB Tower (4.5U) Intel® Xeon Silver 4410Y 2 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 1100 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wskaźnik magistrali systemowej | 16 GT/s |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 150 W |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Liczba wątków | 24 |
| Model procesora | 4410Y |
| Cache procesora | 30 MB |
| Liczba procesorów | 1 |
| Generacja procesora | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,9 GHz |
| Typ procesora | Intel® Xeon Silver |
| Układ płyty głównej | Intel C741 |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 4000 MHz |
| Pamięć | |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Ranking pamięci | 2 |
| Układ pamięci | 1 x 32 GB |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 16 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 1 TB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Relingi | Tak |
| Obudowa | Tower (4.5U) |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 220 V |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Zasilanie | 1100 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kontroler LAN | Broadcom 5720 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Zdalna administracja | iDRAC9, Enterprise 16G |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane kontrolery RAID | PERC H755 |
| Hot-swap | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Typ adaptera dysku | 2.5" - 3.5" |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | 3.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Liczba obsługiwanych dysków SSD | 8 |
| Całkowita pojemność dysków | 480 GB |
| W zestawie adapter dysku | Tak |
| Usługa RAID | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Liczba zapisów na dysku dziennie (DWPD) | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Bity na sektor | 512 |
| Ślad węglowy | |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla, odchylenie standardowe (kg CO2e) | 3189 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 5989 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 59,89 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 5210,43 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 299,45 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 419,23 |
| Wersja PAIA | 1.3.2, 2022 |
Gwarancja 24 miesiące