Producenci
Dahua Europe VTM128 akcesoria do montażu kamer
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ mocowania | Powierzchnia |
| Kompatybilność z marką | Dahua Europe |
| Typ produktu | Puszka podtynkowa |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Wysokość produktu | 333,4 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy