Producenci
Dahua Technology ARK30T-W2(868)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Częstotliwość (MHz) | 868 - 868.6 MHz |
| Typ produktu | Klawiatura |
| Rodzaj urządzenia | Centrala sygnalizacji pożaru |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Ściana |
| Diody LED | Usterka Alarm |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Maksymalna odległość separacji detektora | 1600 m |
| Moc | |
| Bateria cylindryczna | AA |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 22,6 mm |
| Głębokość produktu | 146 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 370 g |
| Szerokość opakowania | 104 mm |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość opakowania | 58 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące