Producenci
Dahua Technology DDR-C300U4G26 moduł pamięci 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2666 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 4 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 69,6 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Wysokość produktu | 3,58 mm |
| Waga produktu | 16 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 20 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 25 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 44 g |
| Wysokość opakowania | 16,5 mm |
| Głębokość opakowania | 51 mm |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
Gwarancja 24 miesiące