Producenci
Dahua Technology DDR-C600UHW8G32 moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 46,9 mm |
| Wysokość produktu | 7,6 mm |
| Głębokość produktu | 136,1 mm |
| Waga produktu | 65 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 25 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 176,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 87 g |
| Szerokość opakowania | 78,9 mm |
| Wysokość opakowania | 9,5 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie otwieraj obudowy modułu pamięci. |
Gwarancja 24 miesiące