Producenci
Dahua Technology DH-H3A kamera przemysłowa Kopułowa Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna 2304 x 1296 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kopuła |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 3,6 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Zużycie energii | 1,6 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 108,1 mm |
| Szerokość produktu | 77,8 mm |
| Waga produktu | 195 g |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie ludzi |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Auto-tracking | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Karta pamięci w zestawie | MicroSD |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 73° |
| Kąt obrotu | 180° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Szybkość migawki | 1/3 –1/100000 |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 41° |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 80° |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 88° |
| Zakres przesuwania | 0 - 365° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 88° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3,2 mm (1 / 3.2") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 10 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Suma megapikseli | 3 MP |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Prędkość przepływu danych | H.265: 80 kbps–4096 kbps |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 x 1296 px |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 2 |
Gwarancja 24 miesiące